Bus Routes


Bus No. 1 (Kampel)

Mr. KISHOR PATEL
9770905931
Show Map
Stop Time
GRAM KHUDEL 7.20
GRAM PEDMI 7.30
GRAM KAMPLE 8.00
GRAM PIVDAI 8.05
GRAM JAMNIYA 8.20
DEVGURADIYA TEMPLE 8.25
BY- PASS INDORE 8.30
TEJAJI NAGAR 8.35
COLLEGE 8.45

Bus No. 2

Mr. SAKET
9669514442
Show Map
Stop Time
GOURI NAGAR SQUARE 7.40
ITI SQUARE 7.43
PARDESHIPURA 7.55
TEEN PULIA 7.57
NANDA NAGAR 7.58
SEV BHANDAR 8.00
MALWA MILL SQUARE 8.05
RANI SATI GATE 8.07
JANJIR WALA SQUARE 8.10
INDRAPRASHTA 8.12
GEETA BHAWAN 8.14
KHANDWA NAKA 8.20
COLLEGE 8.45

Bus NO. 3 (BAROLI , DOUBAL CHOWKI)

Mr. SHABIR BHAI
9907789586
Show Map
Stop Time
RAGHOGARH 7.15
AKBAR POOL 7.20
DOUBAL CHOWKI 7.25
KSHIPRA(NEMAWAR ROAD) 7.30
KHUDEL 7.40
7 MILL 7.45
8 MILL 7.50
DUDHIYA SQUARE 8.00
COLLEGE 8.45

Bus No. 4

Mr. CHAND
8085737131
Show Map
Stop Time
CHANDAN NAGAR 7.45
PHOOTI KOTHI 7.55
GUMASTA NAGAR 8.00
RANJEET HANUMAN 8.02
DRAVID NAGAR 8.05
MHOW NAKA (RTO ROAD) 8.07
KESAR BAGH RAILWAY CROSSING 8.08
CHOITHRAM MANDI SQUARE 8.10
RAJIV GANDHI SQUARE 8.12
GURUDWARA PIPLIA RAO 8.15
COLLEGE 8.45

Bus No. 5

Mr. AKHTAR BHAI
9827663150
Show Map
Stop Time
GANDHI NAGAR 7.45
AIRPORT 7.50
KALANI NAGAR 7.53
BADA GANPATI 7.57
MALGANJ SQUARE 8.00
JAWAHAR MARG 8.02
RAJWADA BATA SHOWROOM 8.05
PANDHARINATH MANDIR 8.08
COLLECTOR OFFICE (JMB SWEETS) 8.10
KHATIWALA TANK 8.15
KHANDWA NAKA 8.20
COLLEGE 8.45

Bus No. 6

Mr. SANJU
7697678277
Show Map
Stop Time
GREEN PARK 7.45
GANGA NAGAR 7.47
JILA HOSPITAL 7.55
LABRIYA BHERU 7.57
SARAFA VIDHYA NIKETAN ( MOG LINES) 8.00
RUKMANI SHOWROOM 8.03
DASHARA MAIDAN 8.05
ANNAPURNA MANDIR 8.07
CHANYANK PURI 8.10
GOPUR SQUARE 8.12
NARMADA NAGAR (SAI MANDIR) 8.15
RETI MANDI(RAJENDRA NAGAR) 8.18
CAT SQUARE 8.20
IPS SCHOOL 8.23
SILICON CITY 8.25
RAU 8.30
COLLEGE 8.45

Bus No. 7

Mr. KALAM BHAI
9827271828
Show Map
Stop Time
BANGALI SQUARE 7.45
MUSAKHEDI RING ROAD SQUARE 7.47
MUSAKHEDI TEMPO STAND 7.50
MUSAKHEDI JAIL ROAD 7.57
NAVLAKHA 8.00
PRAKASH NAGAR 8.03
SETHIWAL SQUARE 8.08
TEEN IMALI SQUARE 8.10
PALDA SQUARE 8.15
COLLEGE 8.45

Bus No. 8

Mr. UMESH
9770423953
Show Map
Stop Time
KHARCHA 7.30
BANGANGA NAKA 7.32
KUMHAR KHEDI 7.37
MARIMATTA 7.40
POLO GROUND 7.45
MAMA BHANJA DARGAHA 7.48
NAGAR NIGAM SQUARE 7.52
SHRI KRISHANA TALKIES 8.00
GANDHI HALL 8.05
REGAL SQUARE 8.10
GPO SQUARE 8.15
NAVLAKHA 8.22
DIN DAYAL GARDEN 8.30
LIMBODI 8.35
COLLEGE 8.45

Bus No. 9

Mr. ABDUL
9893596492
Show Map
Stop Time
MR-10 7.45
SUKHLIYA 7.47
HEERA NAGAR 7.55
BAPAT SQUARE 7.57
JAI GURUDEV 7.58
FOOD LAND 7.59
SATYA SAI SQUARE 8.01
BOMBAY HOSPITAL 8.02
REDISSON SQUARE 8.05
VELOCITY SQUARE 8.06
KHAJRANA SQUARE 8.07
MAYUR HOSPITAL 8.10
BANGALI SQUARE 8.12
PIPLIYA HANA SQUARE 8.13
AGRAWAL PUBLIC SCHOOL 8.20
COLLEGE 8.45

Bus NO. 13 (SANAWAD)

Mr. RAJESH
9753891613 / 8718944875
Show Map
Stop Time
SANAWAD 7.05
TRINGAL SQUARE 7.10
BADWAHA NAKA 7.15
BADWAHA PETROL PUMP 7.35
BALWADA 7.52
TALAI NAKA 8.20
CHORAL 8.25
BAI GRAM 8.30
SIMROL 8.35
COLLEGE 8.45

Bus No. 14

Mr. NASIR BHAI
9229911142
Show Map
Stop Time
DEWAS NAKA 7.30
MAHINDRA SHOWROOM 7.35
SHALIMAR TOWNSHIP 7.37
VIJAY NAGAR SQUARE 7.40
RASOMA SQUARE 7.42
ANOOP TALKIES 7.45
ATAL DWAR 7.50
LIFE LINE HOSPITAL 7.52
PALASIYA SQUARE 8.00
TILAK NAGAR 8.05
BANGALI SQUARE 8.10
VAIBHAV NAGAR 8.15
KARNATAKA SCHOOL 8.20
BY-PASS 8.22
COLLEGE 8.45

Bus No. 15 (Dewas)

Mr. YUNUS BHAI
9589678885
Show Map
Stop Time
DEWAS RELIANCE PUMP 7.15
GAJARA GEARS 7.18
BHOPAL SQUARE 7.20
PUMP SQUARE UJJAIN ROAD 7.23
SAYA JI 7.25
VAN MANDAL 7.30
VIKAS NAGAR 7.35
KSHIPRA 7.50
DAKACHYA 8.00
MANGLIYA OMEX CITY 8.10
KANADIYA 8.15
KALINDI KUNJ 8.20
RALAMANDAL SQUARE 8.30
TEJAJI NAGAR SQUARE 8.35
COLLEGE 8.45

Bus NO. 17 (PITHAMPUR)

Mr. FAROOQ BHAI
9685607741
Show Map
Stop Time
NATIONL STEEL (LABAD) 7.00
GHATA BILLOD 7.10
INDORAMA SQUARE 7.25
SAGOR KUTI SQUARE 7.30
AZAD SQUARE (PITHAMPUR) 7.40
PITHAMPUR CHOUPATI 7.45
SHANTI NAGAR (PITHAMPUR) 7.55
HARI PHATAK (MHOW) 8.00
UMARIYA 8.25
COLLEGE 8.45